Pazar, Ocak 24, 2021
İç Kontrol Testi

İç Mekan Kontrol Testi

 

            Ekspertizler ikinci el araçların kaza ve arıza durumlarına bakarak gerekli ekipmanlar ile çalışarak insanlara bilgi vermesidir. Oto alımı gerçekleştirirken insanlar alacakları arabayı mutlaka ekspertize götürür ve orada bütün bakım arızalarını yaptırarak satın alım işlemine karar verir. Firmamız sizlere bu konuda kaliteli bir hizmeti sunarak Eskişehir oto ekspertiz olarak arabanın bütün arızalarını açığa çıkartmakta birinci sıralardayız. Görünmeyen kısımların arızalarını da söyleyerek ve bakımlarını yaparak müşterilerimizin güvenle ayrılmasını sağlarız.  Çalışmalarımız son teknoloji cihazlarla olup hasar bulma işlemlerini belgeler ile sunum yapmaktayız. Araba alımlarında bu işlem sizi bilgilendirecek ve arabaya dair bütün her şeyi öğrenmiş olacaksınız. Alıcı ve satıcı bu yaptığımız uygulamadan memnun olarak arabaların kilometresi, motor gücü, gibi kavramları en net şekilde ifade ederiz. Yaptığımız her işlem satıcı ve alıcıya bir geri dönüş olmakta ve araba hakkında detaylı bir bilgiye sahip olmasını sağlamaktadır. 

 

Oto Ekspertiz Bütün Ayrıntıları Gösterir

            Ekspertize giden arabanın şimdiye kadar olan bütün hasarları görünmekte ve çeşitli cihazlar ile arabanın görünmeyen teknik arızaları belirlenmektedir. Eskişehir oto ekspertiz firmamızda bu şekilde çalışarak iç mekandan, dış plakasına kadar bütün kontrol testlerini yapmaktayız. Sunduğumuz hizmetler belgeli olup hiçbir kimse ile anlaşmalı değildir. Araç alımı gerçekleştirmek isteyen kişiler mutlaka araçlarını bizlere getirmeli ve detaylı bir arama ile alım işlemlerine karar vermelisiniz. 2. el araçlarınızı tarafsızca test ederek bağımsız çalışarak sizlere kaliteli bir hizmet vermeyi amaçlamış bulunmaktayız. Bizlere getirdiğiniz her araçta bir dolandırıcılığa maruz kalmadan araba alım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. 

 

Araba Alımlarda İç Kontrol de Yapılmalı 

 
            Araba alımlarında her bir parçası önemlidir. Değişen olup olmadığı bilinmiyorsa bu ekspertiz de ortaya çıkar. Aracın iç mekanı da önemlidir. İç taramasını da özel kullandığımız cihazlar ile yaparak müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktayız. İç mekan kontrol testi cihazlarımız sayesinde aracın egzoz muayenesini yapabilir ve aracın görünmeyen kısımlarının arızalarının tespitini gerçekleştirebiliriz. Uzman kadromuz sayesinde kaporta boyaya dair her şeyi öğrenebilir ve işlemlerinizi bu sayede gerçekleştirebilirsiniz. Her durum için sizlere hizmet verebilmek amacıyla bir araya getirilen cihazlarımız aracınızın bütün arızalarının tespitini yaparak bakımlarında çözümler sunmaktayız. Yaptığımız çalışmalar tamamen sizlere yöneliktir ve paralarınızı boşa harcamadığınızın göstergesidir. Ekspertize girilmeyen bir araba büyük pişmanlıkları beraberinde getirir. 
 

Arabanın Ekspertizde Önemi 

 
            Aracın ekspertize girdirilmesinin en önemli sebeplerinden biri sonradan öğrenilecek bir bilgidir. Aracın kilometresi değişmiş ve bunu satıcı size bildirmemiş ise bu ekspertizde ortaya çıkacak olan bir durumdur. Ekspertize araç girdirilmediyse sonradan öğrenilirse araba bir daha satılmaz ve aynı zamanda satan kişinin başı belaya girer. Araç ekspertizde iken iç mekan kontrol testi gibi testleri geçmesi gerekir. Bu testler kişilerin paralarını kurtarır ve yanlış bir araba alımı gerçekleşmesine olanak tanımaz. Herkes istediği arabaya kavuşmak için paranızı değerlendirirken firmamızdan kaçmayın ve araçları detaylı bir ekspertize katın. Yapacağınız her adım ileriye yönelik planlarınızı etkilemektedir ve bunu düşünerek araçlarınızın kontrollerini yaptırarak bir araba sahibi olun. Firmamız sizlere bu konuda desteğini esirgemeden yanınızda olacak ve müşterilerimizin memnuniyeti için uzman kadromuz ile çalışmalar yapacağız.