Eskişehir Oto Ekspertiz İnternet Sitesi

0
4598
Eskişehir Oto Ekspertiz İnternet Sitesi
Eskişehir Oto Ekspertiz İnternet Sitesi

Eskişehir Oto Ekspertiz İnternet Sitesi ve Eskişehir oto ekspertiz firması olarak uzun zamandan beri faaliyet gösteren Pilot Garege firması, Eskişehir oto ekspertiz firmaları arasında birçok yönden daha çok kabul gören ve tercih edilen hizmet ve kaliteye sahip bir firmadır. Bu kaliteyi verilen bilimsel ve standartlara uygun ekspertiz raporlarında görmek mümkün olduğu gibi hizmet tanıtım ve pazarlama stratejilerindeki teknik ve yöntemlerin bilimselliğinde görmek de mümkündür.

Eskişehir oto ekspertiz firması, ekspertiz raporu verirken araçların kırık dökük, eksik ve gediklerini araştırırken nasıl ki son teknolojik araç ve ekipmanlar kullanarak bu işleri yapmaktaysa, bu icraatların tanıtım ve sunum faaliyetlerindeki teknoloji tercihi konusunda da zamanın en iyi imkanlarını kullanmayı bir şirket stratejisi olarak uygulamaktadır.

Eskişehir Oto Ekspertiz İnternet Sitesi

Eskişehir oto ekspertiz firması, faaliyet alanlarını ve hizmet kalitesini müşterilerine internet aracılığıyla da duyurmaktadır. Müşterilerinin ihtiyacı anında hizmetlerinin satın alınabilmesi sağlayan bu internet sitesi; zamanın şartlarına uygun olarak programlanmış ve yazılımı yapılmış bir internet sitesidir.

Bu bağlamda hiçbir fedakarlıktan kaçınılmadığı ve internet sitesinin şirketin hizmet kalitesine denk bir görsel ve içeriğe sahip olunması için gereken her türlü çalışmanın verildiği internet sitesinin sunumundan anlaşılmaktadır.

Eskişehir Oto Ekspertiz İnternet Sitesi

Firmanın Kendisi Gibi Tanıtım Hizmetleri de Kolay Ulaşılabilir Niteliktedir

Eskişehir Oto Ekspertiz İnternet Sitesi

Eskişehir oto ekspertiz firmasının internet sitesi alan adı ve uzantısı sayesinde kolay ulaşılabilir, sorgulama imkanı sağlayan, yazılı ve görsel açılardan hizmet tanıtımını en iyi şekilde sunan yüksek bir kalite standardına ve tasarımına sahiptir.

Eskişehir oto ekspertiz firmasının internet sitesine eskisehiraracekspertiz.com adresini tıklayarak ulaşabilirsiniz. İnternet sitesine giriş yaptıktan sonra firmanın hangi konularda ekspertiz raporu hazırladıklarını da görebileceksiniz.

Firmanın tanıtımının yanı sıra yapılan çalışmalarının da detaylı olarak yazıldığı internet sitesi sayesinde firmayla yüz yüze görüşmeye ve firmaya uğrayarak zaman kaybetmeye ihtiyacınız kalmadan internet üzerinden kolayca hizmetlerini tanıyabilecek ve isterseniz bu hizmetleri satın alabileceksiniz.

Eskişehir Araç Ekspertizin Başlıca Hizmet Alanları Şunlardır

Eskişehir Oto Ekspertiz İnternet Sitesi

1-Fren Test

Eskişehir araç ekspertiz firmasının verdiği ekspertiz raporlarında aracın çalışabilirliği de test edilmektedir. Geçmişte meydana gelmiş arızalarının yanı sıra aracın o andaki arızasının da tespit edilerek müşteriye bilgi verilmesi ve ekspertiz raporuna girmesi için araçlar gerekli testlerden geçirilmektedir.

Böylece araçların normal muayene ile tespit edilemeyecek arıza ve hasarları araç çalışırken test yapılarak tespit edilebilmektedir. Fren test uygulaması bu tespit çalışmalarından biridir. Araç çalıştırılarak fren sistemlerinde herhangi bir arızanın olup olmadığı uygulama yapılarak tespit edilmektedir.

2-4X4 Test

Araç çalıştırılmadan tespit edilemeyecek olan ve rot balansı yapılmadan tespit edilemeyecek olan arıza ve onarım gerektiren durumlardan birisi de araçların dört tekerinin de olması gereken ayarlarda olup olmadığı konusudur. Bu işlem de Eskişehir araç ekspertiz firması tarafından başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

3-Lift Test
 Firmanın internet sitesinde tanıtımı yapılan hizmetlerden birisi de lift testidir.